Sign House Oy on vuonna 2013 perustettu viittomakielen tulkkausta tarjoava yritys. Toimimme myös Kelan sopimuskumppanina.

Tutustu tulkkeihimme

Anni Kokkonen

anni.kokkonen@signhouse.fi
050 550 8466
Viittomakielen tulkki
Kuurosokeiden tulkki
Viitotun puheen tulkki
Englanti, keskitaso

Elisa Haapajoki

elisa.haapajoki@signhouse.fi
050 552 3992
Viittomakielen tulkki
Viitotun puheen tulkki
Englanti, keskitaso

Hanna Teirmaa

hanna.teirmaa@signhouse.fi
040 739 3682
Viittomakielen tulkki
Kuurosokeiden tulkki
Viitotun puheen tulkki
Englanti, keskitaso

Heidi Jantunen

heidi.jantunen@signhouse.fi
050 439 4609
Viittomakielen tulkki
Kuurosokeiden tulkki
Viitotun puheen tulkki
Englanti, keskitaso
Vain kolmannen tahon tilaukset

Johanna Santanen

johanna.santanen@signhouse.fi
050 438 9615
Viittomakielen tulkki
Kuurosokeiden tulkki
Viitotun puheen tulkki
Englanti, keskitaso

Jukka Teirmaa

jukka.teirmaa@signhouse.fi
040 739 3787
Viittomakielen tulkki
Viitotun puheen tulkki
Englanti, keskitaso

Katja Riihiaho

katja.riihiaho@signhouse.fi
050 544 9943
Viittomakielen tulkki
Kuurosokeiden tulkki
Viitotun puheen tulkki
Englanti, vaativa taso

Laura Ahonen

laura.ahonen@signhouse.fi
050 438 2257
Viittomakielen tulkki
Kuurosokeiden tulkki
Viitotun puheen tulkki
Englanti, keskitaso
Vain kolmannen tahon tilaukset

Reetta Eklund

reetta.eklund@signhouse.fi
050 552 1444
Viittomakielen tulkki
Kuurosokeiden tulkki
Viitotun puheen tulkki
Englanti, keskitaso
Espanja, keskitaso

Riikka Karppinen

riikka.karppinen@signhouse.fi
Viittomakielen tulkki
Kuurosokeiden tulkki
Viitotun puheen tulkki
Englanti, vaativa taso

Sign House Oy

2549652-4

Osoite

Fenixinrinne 8 B 15,
00580 HELSINKI

Puhelin

040 739 3787

Anna palautetta

captcha
(Kirjoita viereiset kirjaimet)